O FIRMIE

KMP STAL Sp. z o.o.
Produkcja konstrukcji metalowych i ich części

Działamy w branży metalowej od wielu lat, w tym czasie wykonaliśmy ponad 300 różnych maszyn, narzędzi i sprzętów.W naszej firmie wykonujemy wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe, przede wszystkim ze stali nierdzewnej. Posiadamy doświadczenie w budowie maszyn, wykorzystywanych w przemyśle ogrodniczym, spożywczym, spedycyjnym oraz rolniczym.


DOŚWIADCZNIEDo każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dbamy o szczegóły już w fazie projektu, poprzez każdy etap produkcji, aż do momentu montażu. Dysponujemy sprzętem, który daje nam możliwość wykonania nawet bardzo skomplikowanych elementów ze stali nierdzewnej.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy skrupulatnie podchodzą do powierzonych zadań. Ich wiedza i doświadczenie sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom. Dzięki takiemu połączeniu kwalifikacji oraz możliwości sprzętowych i najlepszych materiałów, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość oferowanych usług. Świadczą o tym zadowoleni klienci, którzy obdarzyli nas zaufaniem i wracają do nas z kolejnymi projektami do realizacji.


WIARYGODNY PARTNERZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu. Chętnie nawiążemy współpracę, przygotujemy wycenę, zapewniamy konkurencyjne ceny. Pomożemy dobrać materiały i przedstawimy sprawdzone rozwiązania. Oferujemy fachowe doradztwo i wsparcie przy projekcie. Zapoznamy Państwa z procesem produkcji. Zajmiemy się Państwa zleceniem kompleksowo.

Zapraszamy do naszej siedziby w Kiełpinie przy ulicy Długiej 36A.